28 Dní Poté

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


28 dní poté poster 72%

Sci-Fi / Horor / Thriller

Skupinka aktivistů, která bojuje za práva zvířat, vtrhne do laboratoře, kde vědci zkoumají opice infikované vzteklinou. Ochránci pustí opice z klecí pryč, ty je ihned pokoušou a nakazí.
Zaměstnanec kurýrní služby Jim (Cillian Murphy) se probudí v nemocnici z kómatu a zjistí, že areál zeje prázdnotou. Užaslý a ztracený mladistvý chlap nemocnici opustí, aby objevil celou hrůzu. Londýn se zcela vylidnil. Někam jsou vnímat umírající. Potom potká Selenu (Naomie Harris) a Marka (Noah Huntley). Virus zlikvidoval skoro celé město. Selena pozná, že i Mark je infikován smrtelným virem, anti kterému není obrany, a v pudu sebezáchovy ho zabije. K malé výpravě se přidává Frank se svou dcerou Hannah. Zásoby pitné vody docházejí. Skupinka hledá základna. Po vyslechnutí zpráv o povětrnost získají informaci o vojenské jednotce kdesi kromě město. To by mohla být spása. Ale deprimovaní trosečníci netuší, kde na ně číhá znovu velký hrozba.
brRežisér Danny Boyle (např. Trainspotting, Pláž) předává pomocí filmu divákům krutý vizi apokalypticky opuštěného Londýna a lidí, kteří se stávají tváří v obličej smrtelnému viru cyniky a ztrácejí emoce. Je to zároveň drsné poselství o tom, jak zhoubný je snížení přirozené lidskosti.( formální text distributora)

28 dní poté screenshot1
28 dní poté screenshot2
Režie: Danny Boyle
Obsazení: Cillian Murphy, Naomie Harris, Megan Burns, Brendan Gleeson, Christopher Eccleston, Alex Palmer, Christopher Dunne, Luke Mably, Ricci Harnett, Noah Huntley, Stuart McQuarrie, Ray Panthaki, David Schneider, Leo Bill, Jukka Hiltunen, Bindu De Stoppani, Nick Ewans, Paul Kasey


28 dní poté online,28 dní poté ke shlédnutí,28 dní poté celý film,28 dní poté cz,28 dní poté cz dabing,28 dní poté titulky,28 dní poté download,28 dní poté avi cz,28 dní poté ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *