2Bobule

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


2Bobule poster 50%

Komedie / Romantický

2Bobule jsou volným pokračováním úspěšné filmové fraška Bobule, kterou vidělo v kinech skrze 360 000 diváků a která se stala jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2008.
Ještě budeme monitorovat eskapády párek kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer). Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž táta (Jiří Krampol) má pochopitelně o nápadnících své dcery absolutně různé představy… a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu. Honza prozatím žije s Klárou (Tereza Voříšková) na dědečkově vinařství, a jakožto vinař zelenáč se pouští do vrcholného drama slámového vína. Nejen, že čelí neúspěchům, ale po nečekaném příchodu kumpána Jirky se jeho existence obrátí naruby. Jirkova nemohoucnost pro ženy se totiž doslova zvrhla v boj o existence.
br
brPokračování fraška z poetického atmosféra jihomoravských vinic obohatí i nové postavy a nové herecké tváře v čele s Jiřím Kornem, Jiřím Krampolem a Janou Švandovou. Pro Lubomíra Lipského, který zase ztvární roli dědečka, znamenají 2Bobule filmovou roli počet sto! Scénář k filmu napsal nadaný strůjce Jan Holeček, který se podílel mj. na scénáři k filmu Rafťáci a populárnímu sitcomu TV Nova Comeback. Výdaje filmu se postaral pravděpodobný ruský režisér Vlad Lanné, jehož obrázek Happy End zvítězil řadu filmových cen.( formální text distributora)

Režie: Vlad Lanné
Obsazení: Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Lukáš Langmajer, Lubomír Lipský st., Jiří Krampol, Jana Švandová, Miroslav Táborský, Václav Postránecký, Jiří Korn, Marian Roden, Jana Pidrmanová, Jan Skopeček, Jan Antonín Duchoslav, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radim Novák


2Bobule online,2Bobule ke shlédnutí,2Bobule celý film,2Bobule cz,2Bobule cz dabing,2Bobule titulky,2Bobule download,2Bobule avi cz,2Bobule ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *