Alvin A Chipmunkové

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Alvin a Chipmunkové poster 53%

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Po Garfieldovi přicházejí na scénu bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že dovede hovořit, dovede i skvěle pět. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a zachová je nakroutit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tímto víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky, a Davidova trpělivost postupně naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním spasit kamarádství s Davidem? Jak se budou usmířit s nově nabytou popularitou? Alvin a jeho skupina jsou totiž nezbední až běda a David bude vlastnit co činit, aby je uhlídal před spusty nástrahami, o kterých si dodnes myslel, že nemohou obsluhovat nikomu nikdy nula. Situační humor doprovázený vtipnými písničkami patří k těm nejlepším zbraním, se kterými na diváky Chipmunkové vyrukují.
br
Obrázek je analogicky alias filmy s Garfieldem, za kterými stojí rovný realizační družstvo, kombinací animovaných a hraných osob. Chipmunkové patří obklopen kultovní americké animované postavičky. Trio zpívajících veverek přivedl na země Ross Bagdasarian v létě 1958. Bylo to vůbec ponejprv, kdy kdokoli nahrál desku za využití techniky akcelerace původního zpěvu tak, jak ho známe z animovaných seriálů. Nyní za tuto techniku si trio Chipmunků odneslo pár cen Grammy.
br
brObrovská obliba postaviček vedla studio 20th Century Fox k nařízení zprovoznit originální příspěvek o tom, jak se Chipmunkové objevili a jak zahájili sestavit svou kariéru. Snímek je kombinací hudební a rodinné fraška. Alvin a spol. jsou také ponejprv trojrozměrní a pohybují se obklopen normálními herci. Důkazem kvality potom musí být i kooperace hlavních tvůrců filmu. Tim Hill režíroval třeba snímek Garfield 2. Scénárista Jon Vitti se podílel na filmové sérii čas ledová a na seriálu a filmu o rodince Simpsonových.
br
brAlvin a Chipmunkové se jinak na českých obrazovkách objevili v polovině devadesátých roků, a nemají zase až tak nemalou tradici alias třeba ve svém rodišti. Kvůli k hvězdnému týmu animátorů a scénáristů si nicméně snímek určitě zamiluje absolutně jakýkoli!( formální text distributora)

Alvin a Chipmunkové screenshot1
Alvin a Chipmunkové screenshot2
Režie: Tim Hill
Obsazení: Jason Lee, David Cross, Cameron Richardson, Jane Lynch, Erin Chambers, Matthew Gray Gubler, Jesse McCartney, Justin Long, Beth Riesgraf, Jayden Lund, Adriane Lenox, Frank Maharajh, Oliver Muirhead


Alvin a Chipmunkové online,Alvin a Chipmunkové ke shlédnutí,Alvin a Chipmunkové celý film,Alvin a Chipmunkové cz,Alvin a Chipmunkové cz dabing,Alvin a Chipmunkové titulky,Alvin a Chipmunkové download,Alvin a Chipmunkové avi cz,Alvin a Chipmunkové ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *