Andrew člen Naší Rodiny

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Andrew - člen naší rodiny poster 72%

Sci-Fi / Drama / Romantický / Rodinný

Alias mnoho lidí v budoucnosti, také Richard Martin koupil pro svou rodinu domácího robota. Tento jejich, čerstvý manekýn s označením NDR-114, obdržel název Andrew a ze začátku ani jeden netušil, jaký unikát představuje a jak vliv ovlivní existence celé rodiny. Na změna od dalších robotů mu to zamýšlí, má závěr pro humor, je schopen vnímat a cítit krásu, pohotově se učí a je překvapivě kreativní. Z výkonného služebníka se pomalu stává miláčkem rodiny, například malé Amandy, která se ho ze začátku bála a neměla ho ráda.
Aktuálně s tímto, jak se s za pomoci Richarda zdokonaluje a polidšťuje, nicméně neustále větší měrou touží po tom, mít cenu se opravdovým a svobodným člověkem. Začne nosit oděv, obývat ve vlastním domě, založí si účet v bance a po rokách dokonce získá od Richarda Martina svobodu. Ani to mu nicméně po čase nestačí a pročež se vydá na dlouhou cestu po světě, aby našel analogicky odlišné roboty alias je on samostatně. To se mu jinak nepodaří, narazí nicméně na podivínského vynálezce Burnse, který mu pomůže s přestavbou jeho kovového těla za pomoci organických materiálů.
A nejenže je nazávěr kvůli nerozeznatelný od lidí, ale získá dokonce kapacita vnímat alias chlapík, ať už je to bol jinak žárlivost či dokonce vášeň. Tímto způsobem se vrací k rodině Martinových, kde už se mnohé změnilo a z malé Amandy je dospělá . Dospělá a hodně krásná. A jelikož Andrew má vytříbený závěr pro krásu, není divu, že všechno poměrně zkomplikuje. Posledním krokem k tomu, aby se robot Andrew stal člověkem, je vzít kapacita stárnout.( formální text distributora)

Andrew - člen naší rodiny screenshot1
Andrew - člen naší rodiny screenshot2
Režie: Chris Columbus
Obsazení: Robin Williams, Embeth Davidtz, Sam Neill, Oliver Platt, Kiersten Warren, Wendy Crewson, Hallie Kate Eisenberg, John Michael Higgins, Bradley Whitford, Lynne Thigpen, Richard Cross, Stephen Root, Scott Waugh, Lindze Letherman, Rusty Nelson, Alexander Kanellakos, George Wallace, Joe Bellan


Andrew – člen naší rodiny online,Andrew – člen naší rodiny ke shlédnutí,Andrew – člen naší rodiny celý film,Andrew – člen naší rodiny cz,Andrew – člen naší rodiny cz dabing,Andrew – člen naší rodiny titulky,Andrew – člen naší rodiny download,Andrew – člen naší rodiny avi cz,Andrew – člen naší rodiny ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *