Boty (TV Film)

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


51%

Komedie / Krátkometrážní

Ivan Hlaváček na zlaté svatbě prarodičů doslova na svůj kůži pocítil pořekadlo: Jakýkoli samostatně ví, kde ho střevíc tlačí… Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1985.
Mladistvý pěvec Ivan Hlaváček (O. Havelka) se vypraví na zlatou svatbu svých prarodičů (L. Pešek a J. Štěpničková), která se koná na vesnici. Zase se tady setká s příbuznými, které dlouho neviděl. úzce před odchodem na radnici ho ale zdrží pěvec Olin Štětka Chrudimský (L. Kostelka), který mu chce objevit se své básně. Mezi tím ale všechno odejdou na ceremoniál a přestože se i Hlaváček vymaní ze spárů náruživého básníka zjistí, že tam zbyly jedny jediné boty a ne jeho. Jelikož ale o zlatou svatbu nebude navštívit, obuje si je a vypraví se na radnici. Neustále mu ale vrtá hlavou, kam se poděly ty jeho… To už vám ale neprozradíme, podívejte se na půvabnou bakalářskou povídku, která jakoby byla inspirována rčením: Jakýkoli samostatně ví, kde ho střevíc tlačí…(Česká televize)

Boty (TV film) screenshot1
Boty (TV film) screenshot2
Režie: Miroslav Sobota
Obsazení: Ondřej Havelka, Markéta Fišerová, Ladislav Pešek, Jan Skopeček, Jiřina Štěpničková, Lubomír Kostelka, Ludmila Roubíková, Věra Kalendová, Renata MaškováBoty (TV film) online,Boty (TV film) ke shlédnutí,Boty (TV film) celý film,Boty (TV film) cz,Boty (TV film) cz dabing,Boty (TV film) titulky,Boty (TV film) download,Boty (TV film) avi cz,Boty (TV film) ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *