Božský Bruce

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Božský Bruce poster 67%

Komedie / Fantasy / Romantický

Bruce Nolan (Jim Carrey) je reportér zpravodajské pořad Eyewitness News místní televize z Buffala, který je známý pro své humorné a prosté příběhy. Jeho reportáže dělají požitek všem mimo jeho samého – mnoho raději by vystřídal moderátora, který již záhy odchází do důchodu, jinak se aspoň zabýval důležitými zprávami z celého světa. Bruce je nespokojený skoro se vším, co se v jeho životě uskutečňuje, a zřídka si zachová urazit šance si na vlastní existence postěžovat. Jeho milá Grace (Jennifer Aniston), která provozuje pečovatelské centrum, je se svým životem spokojená a Bruce miluje i skrze jeho negativistický stanovisko. Kdežto on sní o tom, že se jedenkrát stane zpravodajskou legendou, ona je ráda, že musí pomáhat občanům.
br
brBruce dostane šance nakroutit u Niagarských vodopádů reportáž k 23. výročí odpálení proslulé lodi Maid of the Mist. V klíčovém okamžiku nicméně dojde k nepříjemnému zvratu a plný vystoupení se změní v největší katastrofu jeho kariéry. Po tomto fiasku následuje jedna destrukce za druhou. Zsinalý vzteky Bruce viní ze svých životních útrap Boha a poskytuje to nahlas najevo. Následně se v jeho životě okamžitě začnou objevovat podivná návěští, která jej dovádějí až do výrazné staré budovy. Tady se Bruce setkává se správcem domu (Morgan Freeman), který mu po chvíli odhaluje svou pravou identitu – je to samý Bůh.
br
Všemocný slyšel všechny Bruceovy stížnosti a má pro něj nečekanou nabídku – jeho svůj prostor. Bruce je obdarován božskými schopnostmi a může dosvědčit, zda by úlohu Boha zvládnul vhodně. Následně, co se Bruce přesvědčí, že není obětí noční můry ani psychotického záchvatu, začne se vzdělávat používat božské schopnosti ve vlastní prosperita. Záhy nicméně přijde nevyhnutelné – Bruce se ocitá na křižovatce a může se chtít, zda se stane největším a nejmocnějším pošukem ve vesmíru jinak se vrátí ke svému lidskému životu.( formální text distributora)

Božský Bruce screenshot1
Božský Bruce screenshot2
Režie: Tom Shadyac
Obsazení: Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman, Philip Baker Hall, Lisa Ann Walter, Steve Carell, Nora Dunn, Eddie Jemison, Paul Satterfield, Sally Kirkland, Emilio Rivera, Robert Curtis Brown, Shaun Robinson, Catherine Bell, Mary Pat Gleason, Ara Celi, Max Grodénchik, Shashawnee Hall, Colby French, Bradley Stryker, Ben Livingston, Mark Adair-Rios, Noel Gugliemi, Ted Garcia, Annie Wersching, Darcy Fowers, Ron Jeremy, Michael Villani, Tony Bennett, P.J. Byrne, Cubbie Kile, Michael Bofshever, Lillian Adams, Mark Kiely, Alfred Dennis, Sabrina Culver, Ryan McGonagle, Dohn Norwood, Dan Desmond, Greg Collins, Tom Beyer


Božský Bruce online,Božský Bruce ke shlédnutí,Božský Bruce celý film,Božský Bruce cz,Božský Bruce cz dabing,Božský Bruce titulky,Božský Bruce download,Božský Bruce avi cz,Božský Bruce ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *