Breakout

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Breakout poster 57%

Drama / Hudební

Hip hop je pro velké množství mladých lidí jedinou možností, jak se formulovat. Když je hip hop kulturou pouze určité skupiny lidí, je zcela úžasné, že je hiphopový sloh života pro všechny z nás zřetelný. Snímek Breakout právě přináší hodně skutečný a přitažlivý dopisnice na existence hiphopových gangů na předměstí Curychu. Příspěvek nicméně mimo drsného atmosféra ze světa hiphopových osudů, hrdosti a odplaty umožňuje i emocionální pozadí. Ve filmu je totiž kladen přízvuk i na pocity hlavního hrdiny a divák má tak varianta vcítit se do jeho poutavého osudu.
br
brV centru všeho dění stojí mladistvý bohatýr Nia, jehož životní náplní jsou přátelé, hudba a breakdance. Jeho existence se nicméně zcela změní, přestože je jeho dobří partner Pulpo obtížně zraněn během rvačce s konkurenčním gangem. Nia čelí obviňování policejní sbor, že zbil Pulpa on. Co bude dál? Udá Nia pravého viníka policii, pomstí se mu za přítele samostatně, dojde k absolutně různé odplatě? Niova pýcha, neústupnost, nebojácnost. A Nicole, krásná ale tvrdá právnička, která chce Niovi za každou částku vypomoci.
br
brBreakout je rozhodující obrázek o životě předměstských gangů, o cti, o kamarádství a o lásce, ale především je to příspěvek junáka a jeho útěku z mizerného života za pomoci hudby a tance. Režisér Mike Eschmann, který na kontě již pár úspěšných snímků se tentokrát skutečně překonal, onen snímek jistě stojí za shlédnutí.( formální text distributora)

Režie: Mike Eschmann
Obsazení: Nils Althaus, Stress, Hanspeter Müller, Melanie Winiger, Joel Basman, Max Loong, Roeland Wiesnekker, Max Rüdlinger


Breakout online,Breakout ke shlédnutí,Breakout celý film,Breakout cz,Breakout cz dabing,Breakout titulky,Breakout download,Breakout avi cz,Breakout ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *