Chyťte Doktora

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Chyťte doktora poster 42%

Komedie / Drama

Gynekologa Michala dostihne nevěra a může luštit zapeklitou, skoro klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude luštit hned několika různými možnosti. Následně, co jeho experiment o záchranu manželský stav nedopadne naprosto dle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho nařízení a začne zase. Neboli. Dohromady třikrát se publikum dohromady s hlavním hrdinou vrátí na stejné prostor jednoho dne a třikrát se dohromady s ním nebudou stačit divit, co vše se musí mít cenu.
br
brChceme nakroutit komedii bez přívlastků. Ani černou, ani hořkou jinak laskavou. Pouze komedii, která by měla hostit. Skoro starosvětskou, kde hlavním tématem jsou peripetie milostných vztahů, tvrdí ke stylu připravovaného filmu debutující režisér Martin Dolenský, jenž je zároveň autorem scénáře. Žánrově se chceme založit k filmům Alias jed a sérii Básníků. Prostě doktoři, vztahy, šprým, přibližuje s mírnou nadsázkou vzory a cíl filmu kameraman Antonín Chundela.
br
Výměr snímku činí 15 miliónů korun. Producentem filmu je veřejnost Golden Dawn, koproducentem je Česká televize.( formální text distributora)

Režie: Martin Dolenský
Obsazení: Tatiana Vilhelmová, Michal Malátný, Iva Janžurová, Vladimír Javorský, Pavel Landovský, Kryštof Hádek, Luděk Sobota, Zuzana Stivínová, Kristýna Nováková-Fuitová, Karel Janák, Dagmar Bláhová, Marek Vašut, Petr Čtvrtníček, Zdena Hadrbolcová, Marie Štípková, Kristýna Frejová, Pavel Bém, Martin Dolenský, Jiří Laštovka, Karel Heřman, Hana Vagnerová, Natálie Drabiščáková, Jana Hubinská, Michal Novotný, Michal Holán, Petr Jablonský, Petr Weiss, Rudolf Kinský, Martha Olšrová, Kateřina Langerová


Chyťte doktora online,Chyťte doktora ke shlédnutí,Chyťte doktora celý film,Chyťte doktora cz,Chyťte doktora cz dabing,Chyťte doktora titulky,Chyťte doktora download,Chyťte doktora avi cz,Chyťte doktora ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *