Děsnej Doják

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Děsnej doják poster 27%

Komedie / Romantický

Generální postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací jmen herecké superstar Julie Roberts a neskutečný filmové postavy Bridget Jones. V samotné postavě se potom tyto dvě dámy, které diváci rádo sleduje v zamilovaných situacích, prolínají. Jednu člen víme o Julii vskutku – ať se ji snažíte povalit na kolena sebevíce, nikdy nezlomíte jejího ducha, tvrdí režisér Aaron Seltzer. Věří v opravdovou lásku a skrze to jednoduše nejede vlak.
br
brJedním z filmů, jejichž dějové prvky se ukázaly být vhodnou předlohou šťavnaté satira, byl komerční trhák Moje tlustá řecká svatba. Obdobné šlamastyka během hledání pana Pravého způsobuje rodokmen také Julii v DĚSNYacute;M DOJÁKU – její rodiče vyžadují, aby si našla někoho, kdo má stejné kořeny. A kvůli k tomu, že její rodokmen poskytuje absolutně novou dimenzi slovu multikulturalismus – táta je Afroameričan, maminka Indka a zdravotní Japonka – není onen plán nikterak snadný. Julie prostě nechce vypomoci všem.
br
brJulie se upíná k ideálu opravdové lásky a tady nachází v páni jménem Grant Funkyerdoder, jehož filmaři pojmenovali na hold herce Hugha Granta a neskutečný postavy z filmů Fotr je lump a Jeho fotr, to je lump Grega Fockera. Z filmu Fotr je lump si vypůjčili také americké rodiče hodně anglicky založeného Granta – Bernieho a Roz, které původně ztvárnili Dustin Hoffman a Barbra Streisand. Než se Julii podaří zjistit v Grantovi lásku, hledá odbornou služba u schůzkologa Hitche, který je narážkou na loňskou komedii s Willem Smithem. Tento jí pomůže podrobit úpravy zevnějšku, známé z pořadů způsobu Vypadáš nádherně.
br
brArchetypální postavou bývalé milá hlavního mužského hrdiny je v tomto filmu Andy v předložení Sophie Monk. Onen podnět si snímek vypůjčil z fraška Svatba mého nejlepšího přítele, v němž si obdobnou postavu zahrála Cameron Diaz. Šílené autorské dueto Aaron Seltzer a Jason Friedberg, které tvořilo třetinu scénáristického týmu úspěšné satira Scary Movie: Děsnej biják, chce svým novým filmem DĚSNEJ DOJÁK udělat všechny lidi, kteří romantické fraška milují – a také všechny ty, kteří je nenávidí.( formální text distributora)

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Obsazení: Alyson Hannigan, Adam Campbell, Eddie Griffin, Fred Willard, Jennifer Coolidge, Marie Matiko, Judah Friedlander, Carmen Electra, Tony Cox, Tom Lenk, Susse Budde, Anthony Natale, Sophie Monk, Diane Klimaszewski, Lil‘ Jon, Sonia Rockwell, Aldo Gonzalez, Allison Kyler, Tom Fitzpatrick, Vanessa Vander Pluym, Valery M. Ortiz, Josh Meyers, Helena Barrett, Charlie Dell


Děsnej doják online,Děsnej doják ke shlédnutí,Děsnej doják celý film,Děsnej doják cz,Děsnej doják cz dabing,Děsnej doják titulky,Děsnej doják download,Děsnej doják avi cz,Děsnej doják ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *