Dinosaurus

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Dinosaurus poster 73%

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Dinosaurus jménem Aladar žije v jistota a dostatku na nádherném ostrově dohromady se svými malými přáteli lemury. Z jejich pozemského ráje je ale okamžitě a nečekaně vyžene vyčerpávající střetnutí planety s rojem meteoritů. Aladarovi a několika lemurům se pouze zázrakem podaří vyváznout životem. Na kontinentě, kde se přidají ke skupině mírumilovných dinosaurů hledajících čerstvý domácnost, na ně očekává fronta veselých i notně dramatických dobrodružství. Často se dokonce vyzkytují i ve hodně nebezpečných situacích poděkování následkům vesmírné katastrofy a krvelačnosti hladových predátorů. Aladarova nebojácnost, původní typ řešení problémů a cítit se slabými se stanou světlem, které v temnotě katastrofy znázorní dinosaurům cestu k přežití.( formální text distributora)

Režie: Ralph Zondag, Eric Leighton
Obsazení: D. B. Sweeney, Alfre Woodard, Ossie Davis, Hayden Panettiere, Max Casella, Samuel E. Wright, Julianna Margulies, Joan Plowright, Della Reese, Billy West, Makiko Esumi, John Walcutt, Daran Norris, Zachary Bostrom, Andrea Baker, Camille Winbush, Cathy Cavadini (vyp. )


Dinosaurus online,Dinosaurus ke shlédnutí,Dinosaurus celý film,Dinosaurus cz,Dinosaurus cz dabing,Dinosaurus titulky,Dinosaurus download,Dinosaurus avi cz,Dinosaurus ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *