Góóól!

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Góóól! poster 76%

Drama / Sportovní

Stejně alias každé různé děcko má i Santiago Munez (Kuno Becker) vlastní větší touha. Na změna od většiny dalších nicméně dostane ojedinělou šance si jej vyhovět – pokud dokáže překlenout úzkost, odjet tisíce mil od domova a smířit se se nejlepším z nejlepších. Jak se záhy znázorní, Santiaga přijde jeho nařízení velmi draho – jsou ale oběti tak ohromné, aby zabránily talentovanému a odhodlanému mladému sportovci vsítit jeho triumfální branka?
br
Přestože se Santiago ve svých 10 rokách odstěhoval s rodiči do Ameriky, měl s sebou jen dvě záležitosti: vlastní fotbal a roztrhaný snímek Světového poháru. V průběhu mladost se živil podřadnými pracemi, ač fotbal zůstal i nadále jeho nemalou vášní. Přemluvit otce, že by se mohl mít cenu světový sportovní hvězdou, nicméně bylo takřka nemožné: Na světě existují dva druhy lidí, dospěl jeho táta. Občané, kteří bydlí ve velkých vilách, a občané alias my, kteří jim sekají trávníky a myjí automobily.
br
Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se na jednom z místních zápasů znázorní dřívější britský fotbalista a občasný myslivec talentů Glen Foy (Stephen Dillane) a všimne si obklopen amatérskými hráči hbitého, rychlého a odvážného mladého sportovce – pravdivě takového, jakého by potřeboval významný anglický družstvo Newcastle United.
br
brSantiago, který se okamžitě ocitá v neznámém atmosféra, kde je fotbal náboženstvím a stadión St. James‘ Sad svatostánkem, může právě dosvědčit, že má dostatek kuráže na to, aby se stal hráčem jednoho z nejprestižnějších fotbalových klubů na světě. Zablácená dráha, chadný vítr a podpásovky od spoluhráčů jsou pouze některými z překážek, které bude muset překlenout na své cestě k výhra v opojném a vzrušujícím světě mezinárodního fotbalu.( formální text distributora)

Góóól! screenshot1
Góóól! screenshot2
Režie: Danny Cannon
Obsazení: Kuno Becker, Alessandro Nivola, Anna Friel, Stephen Dillane, Gary Lewis, Kieran O’Brien, Sean Pertwee, Marcel Iureș, Miriam Colon, Tony Plana, Cassandra Bell, Zinédine Zidane, Stephen Graham, Tracy Dali, Shivani Ghai, Ashley Walters, Madeleine Moffat, Milan Baroš, Jonny Rees, Maxine Evans, Mike Elliot, Brian Johnson, Christopher Fairbank, Lee Ross, Lasco Atkins, Nicholas Lumley, Andy Kidd


Góóól! online,Góóól! ke shlédnutí,Góóól! celý film,Góóól! cz,Góóól! cz dabing,Góóól! titulky,Góóól! download,Góóól! avi cz,Góóól! ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *