Houbičky

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Houbičky poster 50%

Horor / Thriller

Partička amerických teenagerů, která si vyrazila do Irska, se pouze chtěla rozveselit uprostřed lesa s halucinogenními houbami. Ale právě si chce kdokoli pohrát s nimi. A potom je otrávit. Původní koprodukční hrůza, který vám skutečně nažene úzkost, natočil Paddy Breathnach.
Kdo si chce zahrávat s halucinogenními lysohlávkami, může kalkulovat s tímto, že i o malé, nevinně vypadající kloboučky hub se dá poměrně šeredně ožehnout. Jenomže vysvětlujte něco takového americké omladině. Pročež se partička zámořských teenagerů vydává do Irska, aby si tady pod vedením zkušeného guru Jakea důkladně zařádili a zažili tento nejbestiálnější trip svého života. A jejich požadavek se jim také záhy vyplní. Dohromady s děsivými vizemi totiž v lese přichází i něco mnoho horšího. Něco, co lační po krvi a nebojí se získat si ji i za částku konečného masakru. Ne každá dráha za zážitky vede do ráje a ne všude má částku ječet o služba. Mykologové amatéři, třeste se, houbičky v originálním koprodukčním hororu režiséra Paddyho Breathnacha už si na vás chystají výtrusnice.( formální text distributora)

Režie: Paddy Breathnach
Obsazení: Lindsey Haun, Jack Huston, Max Kasch, Maja Hazen, Robert Hoffman, Sean McGinley, Jack Gleeson, Alice Greczyn


Houbičky online,Houbičky ke shlédnutí,Houbičky celý film,Houbičky cz,Houbičky cz dabing,Houbičky titulky,Houbičky download,Houbičky avi cz,Houbičky ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *