Hrabě Monte Cristo (TV Seriál)

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Hrabě Monte Cristo (TV seriál) poster 82%

Dobrodružný / Romantický / Drama / Historický

S velkými ambicemi sáhli zase francouzští tvůrci po slavném románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Christo. Ve čtyřdílném filmu se soustředili především na pomstu Edmonda Dantese – jeho perfektní, vypočítavý návrh, jak po dvaceti rokách zrušit ty, kteří mu vzali dobří léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a počestnost. V nádherných kostýmech a dekoracích se vrátíme do Paříže roku 1838 a ještě prožijeme nelítostný náhoda mladého marseillského kapitána a ještě se budeme ptát po smyslu pomsty, která ničí nejen viníky.
br
brProducenti, scenárista Didier Decoin a režisérka Josée Dayanová vsadili na jistotu – nejen co se předlohy týče, ale i co do hereckého okupace. V titulních rolích Edmonda Dantese a Mercedes uvidíme Gérarda Depardieua a Ornellu Mutiovou a jejich děti coby mladé snoubence Guillauma Depardieua a dceru Mutiové – Naike Rivelliovou. Jean Rochefort, Pierre Arditi, Michel Aumont, Jean-Claude Brialy a Christopher Thompson patří k francouzské herecké elitě. A jak se zdá, tvůrci vsadili pořádně. Nová filmová znění Hraběte Monte Christa slaví úspěchy po celé Evropě. Nějaké příběhy jsou prostě nesmrtelné, a tak máme potřebu je zase a zase povídat.( formální text distributora)

Režie: Josée Dayan
Obsazení: Gérard Depardieu, Ornella Muti, Jean Rochefort, Pierre Arditi, Stanislas Merhar, Julie Depardieu, Florence Darel, Michel Aumont, Hélène Vincent, Constanze Engelbrecht, Jean-Claude Brialy, Inés Sastre, Sergio Rubini, Patrick Bouchitey, Stéphan Guérin-Tillié, Guillaume Depardieu, Julien Rochefort, Naike Rivelli, Stéphane Boucher, Micheline Presle, Roger Dumas, Mattia Sbragia, David Saracino, Christiane Rorato, Albert Delpy, Jean-Christophe Bouvet, Renato Scarpa, Serge Marquand, Annick Alane, Philippe Clay, Frédéric Gorny, Jean-Marc Thibault, Thierry de Peretti, Michel Bompoil, Jacques Boudet, Sergio Fiorentini, Dominique Besnehard, Alain Ganas, Patrick Bordier, Gilles Treton, Pierre Forest, Georges Moustaki, Serge Merlin, Maria Pia Calzone, Jacques Disses, Alain Stern, Luc Delhumeau, Daniel Martin, Roland Blanche, Max Vialle, Marie-Françoise Audollent, Alain Moussay, Bernard Garnier, Fabienne Mai, Alain Frérot, Philippe Lehembre, Dimitri Rataud, Jean-Michel Lahmi, Rodolphe Pauly, Michèle Bardollet, Christian Ameri, Laurent Arnal, Emanuel Booz, Roland Munter, Eric AverlantNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *