International

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


International poster 64%

Krimi / Thriller / Drama / Akční

Clive Owen coby jednatel Interpolu Salinger a Naomi Wattsová v roli zástupkyně státního návladního Whitmanové se ve strhujícím politickém thrilleru z dílny německého filmového iluzionisty Toma Tykwera snaží demaskovat pikle, které míří nebezpečně vysoko.
Renomovaný německý režisér Tom Tykwer si vysloužil vavříny v létě 1998 originálním thrillerem Lola běží o existence, o několik roků postupem času se blýsknul vynikajícím dramatem Nebesa s Cate Blanchettovou a mnozí si budou jeho filmový rukopis pamatovat i poděkování famóznímu fantasknímu dramatu Vůně: Příspěvek vraha. Do vod akčních thrillerů, situovaných do zákulisí vysoké politiky, nicméně Tykwer vstoupil až v létě 2008, a to nyní snímkem International. Jeho látka byl inspirován velkým finančním skandálem, jenž se odehrál na přelomu 80. a 90. roků předchozího století.
Clive Owen, znamenitý britský komediant známý třeba z Potomků lidí, tady hraje agenta Interpolu Louise Salingera, který se dohromady s manhattanskou zástupkyní státního návladního Eleanor Whitmanovou v předložení Naomi Wattsové ( Kroužek, 21 gramů) snaží demaskovat pozadí podplácení v jednom z nejmocnějších finančních domů světa. V průběhu svého zkoumání po podezřelých finančních tocích, které je zavede do Berlína, Milána a Istanbulu, pomalu přicházejí na to, že tahle hraní míří mnoho výš, než cokoli předpokládal. Z toho ale vychází také jasný a znepokojující rezultát – účastníci pikle takového rozsahu se určitě nebudou štítit ničeho, pouze aby jejich záhada zůstalo skryto. Urputné průzkum se pomalu mění v bitva o suchý existence.( formální text distributora)

International screenshot1
International screenshot2
Režie: Tom Tykwer
Obsazení: Clive Owen, Naomi Watts, Armin Mueller-Stahl, Ulrich Thomsen, Brían F. O’Byrne, Patrick Baladi, Haluk Bilginer, Luca Barbareschi, Jack McGee, James Rebhorn, Ty Jones, Giorgio Lupano, Ben Whishaw, Natalie Gold, Jon DeVries, George Aloi, Lucian Msamati, Eric Warren Singer, Chris Henry Coffey, Luca Calvani, Felix Solis, Naomi Krauss, Axel Milberg, Alex Cranmer, Peter Jordan, Alexander Yassin, Sigo Heinisch, Michel Voletti, Ricky Watson, Michael Bornhütter, Thomas Morris, Loris Loddi, Izzy Palmieri, Laurent Spielvogel, Ronnie Paul, Matt Patresi, Remy Auberjonois, Fabrice Scott, Darren Pettie, Franco Trevisi


International online,International ke shlédnutí,International celý film,International cz,International cz dabing,International titulky,International download,International avi cz,International ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *