Křtiny

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Křtiny poster 59%

Komedie

Co se stane, přestože se vymyšlené křtiny může za každou částku naplnit.
Generální postavou víkendového dobrodružství plného zmatků, omylů a údiv, je technický tajemník kartografického ústavu, ing. Čirůvka. Usedlý padesátník, autorita na výraz vzatý a férový chlapík jehož neprůbojné povaze nicméně chybí potřebná ctižádost. šťastnou i on má svého anděla strážného v podobě své energické sekretářky Karolíny. Ta totiž nemíní číhat až podnikového ředitele odcházejícího do důchodu nahradí alias autorita jinak nekvalifikovaný, pochopitelně zdatně podlézavý tajemník Humpl. Zvolí poněkud netradiční cestu jak nabýt Humpla ze hry, přestože donutí Čirůvku k tomu, aby se pokusil Humplovi přebrat jeho novou mladou sekretářku Martinu. Ostýchavý tajemník notně postrkován Karolinou pozve dívku na vycházka a doma se manželce vymluví na křtiny svého podřízeného Ryzce. Teprve cestou se dozví, že žádné křtiny se nekonají, neb šlo pouze o výmluvu, aby mohl Ryzec zničit víkend se svou dívkou. A jelikož dáma Čirůvková, je notně podezřívavá a je brzy záletnému manželovi v patách, nezbývá než pohotově dát se ve vesnici připravovat opravdové křtiny. Situaci nicméně komplikuje nejen přízemní a notně žárlivý vesnický buran, který je otcem dítěte, ale také Čirůvkova plachost a jiné nečekané překážky. A tak se zdá, že jediný, kdo se dobrá baví je Martina, která nazávěr přistoupí na hru, jelikož je jí Čirůvka milý.( formální text distributora)

Křtiny screenshot1
Křtiny screenshot2
Režie: Zdeněk Podskalský st.
Obsazení: Miloš Kopecký, Blanka Bohdanová, Michal Pešek, Jiřina Jirásková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Vlastimil Brodský, Libuše Šafránková, Kateřina Chárová, Svatopluk Skopal, Vlastimila Vlková, Bedřich Prokoš, Laďka Kozderková, Karel Vochoč, Jaroslav Vozáb, Karel Hábl, Jan Kraus, Vladimír Bičík, Raoul Schránil, Alena Karešová, Vladimír Hrubý, Jarmila Nedvídková, Roman Hemala, Jiří Škoda, Vladimír Salač, Gaston Šubert, Miloslav Homola, Jiří Macák, Jiří Opřátko, Šárka Jerieová, Zdeněk Podskalský st.


Křtiny online,Křtiny ke shlédnutí,Křtiny celý film,Křtiny cz,Křtiny cz dabing,Křtiny titulky,Křtiny download,Křtiny avi cz,Křtiny ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *