Lotři

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Lotři poster 67%

Akční / Thriller

Hasiči najdou během zásahu v hořícím domě zaměstnaneckou legitimaci na název Eugen Delon, novinové výstřižky a jakousi mapu. Dovtípí se, že průkazka patří páni, který se potácel v ohni, mluvil něco o svědomí a nečekaně skočil do plamenů, v nichž zahynul. Vince a Don si prostudují materiály a shodnou se na tom, že se týkají 50 roků staré loupeže. Mapa očividně znázorňuje prostor, kde jsou schované vzácné řecké náboženský relikvie, ukradené v katolickém kostele Sv. Antonína. Vince vnímá životní šance a přemluví Dona, aby se vydali do staré, dnes už polorozpadlé továrny bratří Orgillových v St. Louis, kde Eugen vykonával a kde dle záznamů také kořist ukryl, a aby se pokusili poklad v hodnotě okolo milionu dolarů zjistit…( formální text distributora)

Lotři screenshot1
Lotři screenshot2
Režie: Walter Hill
Obsazení: Bill Paxton, Ice-T, William Sadler, Ice Cube, Art Evans, De’voreaux White, Bruce A. Young, Glenn Plummer, Tommy ‚Tiny‘ Lister, T.E. Russell, James Pickens Jr., Stoney Jackson, John Toles-Bey, Byron Minns, Tico Wells, Hal Landon Jr.


Lotři online,Lotři ke shlédnutí,Lotři celý film,Lotři cz,Lotři cz dabing,Lotři titulky,Lotři download,Lotři avi cz,Lotři ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *