Město

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Město poster 79%

Krimi / Drama / Thriller

V Bostonu dojde jakýkoli léto pravděpodobně ke 300 loupežím. Mnoho zlodějů žije ve čtvrti o jedné čtvereční míli, která se jmenuje Charlestown. Jedním z nich je Doug MacRay (Ben Affleck), ale není tatéž krevní oddělení s jeho zlodějskými spolupracovníka. Na změna od nich měl Doug možnost na štěstí, možnost plout jinou cestou než v kriminálních stopách svého otce. Jenomže prostor toho se stal vůdcem bandy nelítostných bankovních lupičů, kteří se chlubí tímto, že si dokážou získat kterýkoli a ani jeden je nikdy nechytí.
br
brJedinou rodinu, kterou Doug má, jsou jeho parťáci zloději a v první řadě Jem (Jeremy Renner), který i skrze svou nebezpečnou povahu je pro Douga něco alias bratr, kterého Doug nikdy neměl. Záležitosti se ale změní během moderní akci gangu, kdy Jem zajme alias rukojmí bankovní manažerku Claire Keesey (Rebecca Hall). Přestože zjistí, že žije v Charlestownu, začne být Jem kousavý a chce najít, co vše Clarire viděla. Doug ví, čeho je Jem schopen, a pročež se rozhodne se o ni postarat samostatně.
br
brClaire nemá ani potucha, že jejich schůzka není náhodné a netuší, že tento úchvatný cizí státní příslušník je jedním z mužů, kteří ji pouze před několika málo dny terorizovali. Čím je spojitost s Claire vážnější a vášnivější, tímto víc chce Doug vypařit se z města a napravit vlastní existující existence. Ale s federální policií v zádech, kterou vede jednatel Frawley (Jon Hamm) a s Jemem, který zpochybňuje jeho loajalitu, Doug zjišťuje, že vypařit se nechce vůbec jednoduché a co je horší musí konfrontovat Claire do palebné čára. Všechny možné hlasování, které dříve měl, se smrskly do jedné: buď podvede kamarády, jinak ztratí ženu, kterou miluje( formální text distributora)

Město screenshot1
Město screenshot2
Režie: Ben Affleck
Obsazení: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm, Jeremy Renner, Blake Lively, Slaine, Owen Burke, Titus Welliver, Pete Postlethwaite, Chris Cooper, Gary Galone, Peter Looney, Dan Marshall, Jeffrey Corazzini, Billy Silvia, Robert Masiello, Victor Garber, Americo Presciutti, Stephen Bishop, Katie Iacomini, Michael Yebba, Frank Garvin


Město online,Město ke shlédnutí,Město celý film,Město cz,Město cz dabing,Město titulky,Město download,Město avi cz,Město ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *