Náves (TV Seriál)

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Náves (TV seriál) poster 45%

Komedie / Drama

Desetidílný seriál scenáristy Jana Míky Náves volně navazuje na Náměstíčko, nejúspěšnější seriál České televize roku 2004. Jméno napovídá, že hlavními hrdiny budou tentokrát obyvatelstvo venkov, i přestože se s nimi v některých příbězích podíváme zpátky na Náměstíčko a kompletní jedna pohádka se dokonce odehrává v rušném centru malebné Prahy.
Režisér Jaroslav Hanuš a stavitel Jindřich Goetz splnili scenáristovi Janu Míkovi touha o dokonalý vesnici. Správná náves má vlastnit hospodu a chrám, taky obecní orgán, snad několik chalup a uprostřed toho všeho drobný rybníček, aby byla požitek očima spočinout. Nyní taková je Líšná poblíž Žebráku představující seriálovou vesničku Javorovou, kde žijí noví hrdinové seriálových poutavých příběhů, kteří budou dalšími kamínky pestré mozaiky pozoruhodných lidských osudů s spusty variacemi složitosti mezilidských vztahů.
Divácký štěstí seriálu je skrz nesamostatný na hereckém okupace. Publikum se tentokrát mají skutečně nač těšit. Adresář hereckých osobností je vleklý a bez pochyb přitažlivý.
Historky o všedních i nevšedních radostech a starostech nájemník jedné současné české venkov zase spojuje sympatická herecká párek. Tentokrát budou o diváckou laskavost aspirovat Blanka Bohdanová a Alena Vránová, alias dvě roztomilé a čiperné vesničanky, sestry Křepelkovy, které pozorně střeží vše, co se v Javorové šustne. Procházejí celým seriálem a stejně alias měli vlastní příspěvek v Náměstíčku Lopušný a Plecitá, tak i ony mají svoji lovestory v seriálu Náves. A rozehraje ji poměrně běžný ladič pian v překvapivém okupace Radovanem Lukavským.
Nebylo evidentně možné, aby se všechny postavy z Náměstíčka, které si publikum i tvůrci hodně oblíbili a byli hodně nadšeni jejich hereckými výkony, objevily i v jiné sérii. Ale jelikož Náves je šťastnou poblíž od Náměstíčka, někteří se tady přece pouze zase vyskytne.( formální text distributora)

Režie: Jaroslav Hanuš
Obsazení: Alena Vránová, Luděk Munzar, Marián Labuda st., Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Jana Hlaváčová, Luba Skořepová, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Veronika Freimanová, Jaroslava Obermaierová, Blanka Bohdanová, Eva Holubová, Simona Stašová, Hana Gregorová, Jan Šťastný, Rudolf Hrušínský ml., Pavel Kříž, Ilja Racek, Martha Issová, Miroslav Táborský, Magdalena Reifová, Marta Vančurová, Jana Štěpánková, Josef Vinklář, Stanislav Zindulka, Vlastimil Zavřel, Radovan Lukavský, Václav Postránecký, Jiří Schmitzer, Gabriela Osvaldová, Jiří Štěpnička, David Kraus, Milan Riehs, Matěj Hádek, Karel Zima, Kateřina Janečková, Oliver Cox, Josef Zíma, František Řehák, Vladimír Kratina, Karel Bělohradský, Lenka Kodešová-Skopalová, Radka Stupková, Radana Herrmannová, Nikola Votočková, Marek Holý, Jana Bernášková, Karel Vágner, Václav Jiráček, Lenka Horáková, Ruth Horáčková, Martin Davídek, Otakar Harlas, Anna Duchaňová, Petr Salava, Zuzana Vojtíšková


Náves VŠECHNY DÍLY online,Náves VŠECHNY DÍLY ke shlédnutí,Náves VŠECHNY DÍLY celý film,Náves VŠECHNY DÍLY cz,Náves VŠECHNY DÍLY cz dabing,Náves VŠECHNY DÍLY titulky,Náves VŠECHNY DÍLY download,Náves VŠECHNY DÍLY avi cz,Náves VŠECHNY DÍLY ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *