Norbit

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Norbit poster 39%

Komedie / Romantický

Chlap spusty tváří. Tato formulace pravděpodobně v současné době nejpřiléhavěji sedí na Eddieho Murpyho. Významný komediant, čerstvě nominovaný na Oscara, totiž dokáže s přehledem sehrát nejen drzého Policajta z Beverly Hills, ale také přitroublého outsidera, jeho přisprostlou těžkotonážní manželku jinak stařičkého poskytovatele sirotčince čínského původu – všechny tři role kromě zvládá v jediném filmu, drsné komedii Norbit.
br
brJmenuji se Norbit a jakmile jsem se narodil, pohodili mnou u dveří sirotčince. Pravdivě tak začíná životní příspěvek věčného smolaře Norbita Alberta Rice (Eddie Murphy), kterého se postaral individuální domácí učitel pan Wong (Eddie Murphy). Prvních devět roků jeho života proběhlo v dokonalé harmonii a v nevinných hrátkách s dětskou láskou Kate (Thandie Newton). Potom se ale na pískovišti setkal s dobrá rostlou Rasputií (Eddie Murphy), která se za něj rozhodla oženit se a tímto mu ostatek života přeměnit v vřava. Zralý Norbit pracuje v místnosti stavební společnosti Rasputiiných bratrů, která slouží pouze alias zástěrka jejich konkrétní povolání – vymáhání výpalného, a ve volném čase se snaží přečkat po boku gigantické a nesnesitelné manželky Rasputie. Toto soužení by očividně trvalo až do jeho smrti, kdyby se do jeho života nevrátila Kate, která má v úmyslu příjmout po panu Wongovi správu sirotčince. Jejich společnému úspěch ale chrání kompletní fronta obřích překážek – Katiin slizký snoubenec (Cuba Gooding Dorostenec), jenž chce dohromady s Rasputiinými bratry přeměnit Wongův sirotčinec v nevěstinec, a v první řadě samo Norbitova choť Rasputia, která je skutečně těžká hmotnost a to co jedenkrát uchvátí, nikdy nevrátí.
br
brScénář Norbita vzešel z návrhu Eddieho Murphyho spustit se do kooperace s vlastním bratrem. Brácha se scenáristice věnuje už léta a moderní dobou se mu zvlášť daří. Tak jsme si řekli, že dáme hlavy celkem a zkusíme sepsat snímek, tvrdí významný komediant. Inspirovali se článkem na netu, který popisoval kauza, kdy urostlá Mužatka před zraky společnosti zmlátila manžela, a stvořili příspěvek citlivého muže, který už v devíti rokách udělal skutečně nemalou chybu, jež měla podotknout ostatek jeho života. Je to snímek, který se ve snaze hnízdit si legraci, nezastaví vůbec před ničím. Je statečný, hrubý a giganticky rekreační, ostatně stejně alias choť hlavního hrdiny.( formální text distributora)

Norbit screenshot1
Norbit screenshot2
Režie: Brian Robbins
Obsazení: Eddie Murphy, Charles Q. Murphy, Eddie Griffin, Cuba Gooding Jr., Thandie Newton, Terry Crews, Marlon Wayans, Katt Williams, Marianne Muellerleile, Pat Crawford Brown, Alexis Rhee, Smith Cho, Kristen Schaal, Richard Gant, Rob Huebel, Hayley Marie Norman, Kathryn Bostic, Fumi Desalu-Vold, Floyd Levine, Susan Beaubian, Lester Speight, Laura Ortiz


Norbit online,Norbit ke shlédnutí,Norbit celý film,Norbit cz,Norbit cz dabing,Norbit titulky,Norbit download,Norbit avi cz,Norbit ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *