Osmy (TV Film)

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Osmy (TV film) poster 76%

Komedie

Ivan Trojan v černé komedii o jednom neobyčejném dni obyčejného normalizačního úředníka, který v opilosti podepsal Chartu 77, a poděkování tomu se stal hrdinou anti své vůli.
brPíše se léto 1980. Richard v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu problémy a nepříjemnost doslova lepí na paty. A současnost je vrcholem všeho! Odpoledne ho očekává návštěvník u zubaře a šrotování osmiček, což je něco, čeho se otevřeně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnoho větších pohrom, anti kterým je šrotování zubů učiněná šprým. Uzávěrka v manipulaci, vdavekchtivá kolegyně, která jednoduše nepochopila, že šlo pouze o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odstoupení podpisu Charty, doma prasklá stoupačka skrývající starou zrezivělou pistoli, nečekané otcovství patnáctiletého syna, které má získat na sebe, a k tomu všemu všudypřítomný zápor estébáka, který na něj byl nasazen. Jednoduše den pitomec se vším všudy, vzhledem kterému musí buď navštívit zcela o všechno, jinak poděkování kterému musí nakonec zjistit samostatně sebe!
brNa filmu se podílela fronta klíčových českých filmových tvůrců a je doslova naplněn výjimečnými hereckými výkony hlavních hrdinů v předložení Ivana Trojana, Zuzany Stivínové, Josefa Dvořáka, Tomáše Touml;pfera a jiných.
Obrázek, který natočil dle scénáře Marka Epsteina český režisér dnes již světového významu Jiří úzkost, získal v letošním létě pár festivalových cen. V rámci novoměstského Hrnce smíchu uspěla Zuzana Stivínová a obdržela částku za dobří herecký výkon. Pověřenec hlavního hrdiny Ivan Trojan získal totéž v mužské kategorii. Na festivalu vyhrál snímek i v kategorii dobří televizní fraška a obdržel částku Zlatý prim.(Česká televize)

Osmy (TV film) screenshot1
Osmy (TV film) screenshot2
Režie: Jiří Strach
Obsazení: Ivan Trojan, Zuzana Stivínová, Gregor Bauer, Josef Dvořák, Jiří Dvořák, Zuzana Kajnarová, Miroslav Krobot, Simona Babčáková, Oldřich Navrátil, Lukáš Hlavica, Vít Karas, Marek Taclík, Tomáš Töpfer, Andrea Daňková, Tomáš Sagher, Michal Pavlata, Milan Němec, Veronika Schönová, Petr Jančařík


Osmy (TV film) online,Osmy (TV film) ke shlédnutí,Osmy (TV film) celý film,Osmy (TV film) cz,Osmy (TV film) cz dabing,Osmy (TV film) titulky,Osmy (TV film) download,Osmy (TV film) avi cz,Osmy (TV film) ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *