Pánská Jízda

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Pánská jízda poster 28%

Komedie

Táta Viktor (Martin Dejdar), neskutečně vhodný a vzkvétající ve své profesi, a jeho chlapec Petr (Vladimír Škultéty), neméně vzkvétající a pravděpodobný posluchač, se okamžitě ocitnou v nečekané situaci – po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a žáka může vypořádat s takovou triviální záležitostí, jakou je opatrování o domov. Alias schopní, chytrý a úspěšní páni v tom ovšem nevidí ani jeden nepříjemnost. Marně je ostřílený soused Lupínek, zasloužilý dědeček (Josef Abrhám) se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a umožňuje služba. Mužská samolibost a chlouba jsou silnější. Poděkování tomu se tak pomalu dostávají do víru trapasů, problémů a pohrom, které pomalu nahlodávají jejich sebevědomí a boří jejich pevné mínění o svůj dokonalosti. Znovu, že přijíždí na služba strýc Artur (Ondřej Churavý).
br
brI přestože, jak tvrdí heslo filmu, . korektní chlapi si poraděj sami., bez dívek by to přesto naprosto nešlo. Táta může vzdorovat svodům a doslova se omezovat nájezdům půvabné kolegyně (Světlana Nálepková), chlapec má znovu ve své blízkosti pohlednou spolužačku Zuzanu (Zuzana Kajnarová) a strýc Artur problémy se svojí svůj manželkou (Petra Špalková).
br
brPánská expedice je prostě hravé a vtipné historka určené všem, kteří se rádi baví, i přestože je jim například do breku. Celovečerní debut režiséra a producenta Martina Kotíka, kterému se o kvalitách Pánské jízdy podařilo přemluvit hvězdnou sestavu herců, svým vlídným a vkusným humorem pobaví diváky i divačky.( formální text distributora)

Režie: Martin Kotík
Obsazení: Martin Dejdar, Vladimír Škultéty, Ondřej Vetchý, Josef Abrhám, Petra Špalková, Světlana Nálepková, Zuzana Kajnarová, Jitka Kocurová, Zuzana Onufráková, Petr Martinák, Tomáš Klouda, Jan Maléř, Roman Hajlich, Robert Tyleček


Pánská jízda online,Pánská jízda ke shlédnutí,Pánská jízda celý film,Pánská jízda cz,Pánská jízda cz dabing,Pánská jízda titulky,Pánská jízda download,Pánská jízda avi cz,Pánská jízda ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *