Podoby Dekadence

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


71%

Dokumentární

Provokování, skandály i cenzurní zákazy lemují historii dekadentního drama. Listina režiséra A. Kisila se tím fenoménem zabývá ve všech jeho podobách: Vytržení, Erotiky i Smrti.
brFilmová studie nejen o dekadenci v nynějším drama, ale i o problémech dnešní civilizace, vykazující dekadentní znaky. Dekadentní drama, které bylo dříve vykázáno z minulost, vůbec nezmizelo, pouze alias ponorná potok se tady a tam objevilo, aby znovu zmizelo a dnes se představuje aktuálněji než dříve.
brDnes je prý dovoleno všechno, prý neexistují žádná tabu- jak je naše veřejnost otevřená a liberální- ale znova se objevují snahy drama cenzurovat- publikum jsou pobouřeni, vyskytne-li se v galerii výrobek, které pochopitelně zdaleka nedosahuje dryjáčnickosti jejich denní porce bulváru.
brRežisér tady předkládá výsostně umělecký dopisnice na génius úpadek, ve všech jejích podobách. Vytržení, Erotiky,Smrti.(Česká televize)

Režie: Aleš Kisil
Obsazení: Martin Finger


Podoby dekadence online,Podoby dekadence ke shlédnutí,Podoby dekadence celý film,Podoby dekadence cz,Podoby dekadence cz dabing,Podoby dekadence titulky,Podoby dekadence download,Podoby dekadence avi cz,Podoby dekadence ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *