Přeber Si To

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Přeber si to poster 74%

Komedie / Krimi

Paul Vitti je jedním z nejmocnějších gangsterů v New Yorku. Vyrostl v mafiánském světě a byl dobrá připraven příjmout vliv. Učitelem mu byl jeho rezervní táta (jeho vlasní byl, jak neboli, zastřelen), obávaný zločinec jménem Manett. Ale v okamžiku, kdy se má nakonec mít cenu hlavou rodiny, začne vlastnit Vitti znova problémy. Nechce chrápat; je často duchem pohřešovaný a vzdaluje se své manželce i dětem. Jeho chce znát, proč se tak změnil a jeho páni jsou kousavý z jeho znepokojivého vystupování.
Událost je nicméně znovu horší, než cokoli z jeho blízkých tuší – Vitti má záchvaty paniky a vůbec na tom není psychicky dobrá. Kdyby zbylí rodiny zjistily, co se v jeho hlavě uskutečňuje, jak by ho dále mohly opustit šéfovat? Vitti je jednoduše kauza pro psychiatra.
Ben Sobol je zevrubný newyorský psychiatr, který se stará o syna a plánuje, že si záhy vezme svoji snoubenku. Je to ukázněný chlapík a milující táta. Jestli má některé starosti, dále jen se svými rodiči, kteří jsou na jeho elegance přespříliš zahledění sami do sebe. Není divu, jeho táta je hodně úspěsný, médii vyhledávaný a proto poněkud drzý terapeut. Ben je stejně alias on cele oddán své manipulaci. Také pročež žije celé dny ve světě lidí, kteří si neustále na něco stěžují a nemyslí na nula jiného než na své nemoci. Skóre: Benův existence je poměrně bezvýrazný. čili nejméně do doby, než nabourá do Jellyho, subjektivní strážce Paula Vittiho.
Vittiho občané by vše diskrétně vyřídili (včetně pojištění), ale Ben se nedá odflinknout a vnutí Jellymu svoji vizitku, čímž obklopen nimi vzniká spojitost, který nemají dva řidiči po katastrofě, ale doktor a pacient. Potom už stačí pouze málo. Paul Vitti se přiznává svým občanům, že si může opatřit terapeuta a Jelly mu navrhne Bena Sobola. Vitti Sobola okamžitě vyhledá a požaduje okamžité a úplné zotavení. S důrazem na výraz okamžité, jelikož Vittiho očekává významná dasa, na které se sejdou bossové mafiánských rodin. Těm může demonstrovat, že má na to být jejch šéfem.
Ben Sobol ovšem s podobným pacientem nebude vlastnit nula společného. Plánuje si přece tichou svatbu a mírumilovný domácký existence. Vždy tak chtěl přeci existovat. Ale něco v něm mu tvrdí, že by to mohl být tento nejzajímavější kauza, jaký kdy měl. Dokázal by to osvojit si? V tom okamžiku už mu není vypomoci. Profesionální účast nad ním vyhrál a není cesty zpět z analytické pohovky. Jaké rady ale připevnit člověku, který standardně řeší své problémy zbraní jinak pytlem cementu?( formální text distributora)

Přeber si to screenshot1
Přeber si to screenshot2
Režie: Harold Ramis
Obsazení: Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow, Chazz Palminteri, Joe Viterelli, Molly Shannon, Bill Macy, Leo Rossi, Neil Pepe, Jimmie Ray Weeks, Bob Cea, William Hill, Michael Guarino Jr., Elizabeth Bracco, Anthony Caso, Tony Ray Rossi, Joseph Rigano, Vinny Vella Jr., Aasif Mandvi, Trish Dempsey, Max Casella, Donnamarie Recco, Clem Caserta, Tony Bennett, Rebecca Schull, Gene Ruffini, Ira Wheeler, Tony Darrow, Tony DiBenedetto


Přeber si to online,Přeber si to ke shlédnutí,Přeber si to celý film,Přeber si to cz,Přeber si to cz dabing,Přeber si to titulky,Přeber si to download,Přeber si to avi cz,Přeber si to ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *