Princezna

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Princezna poster 61%

Drama

Přestože není její maminka doma, hry a nevinné škádlení dvanáctileté Adar a jejího nevlastního otce začnou házet hazardní kadence. Adar se ve snaze o unikání seznámí s mladým snílkem a přivede ho do rodiny, což má tragické následky.
Silně jímavý izraelský snímek se noří do složitého světa nepřípustné lásky, smyslnosti, sexuality a rodiny. Vypráví příspěvek dvanáctileté Adar, která se ocitne v centru pozornosti v bohémské domácnosti své workoholické matky. Tato publicita je ale zcela nemístná. Adar, která touží po lásce a souznění, je vtažena do hry a nevinného škádlení svého přehnaně pozorného nevlastního otce a brzy ji začne vroubit opar matoucího sexuálního tlak. Děvče se mění, ale ne z svůj chtění. Ve snaze zjistit cestu pryč se na ulici seznámí s bezdomovcem Alanem, záhadným snílkem, který vypadá absolutně stejně alias ona. Pozve ho k sobě domů a obojí se vydávají na temnou cestu obklopen dětstvím a dospíváním, realitou a fantazií, která navěky změní Adařino koncepce rodiny.(Cinemax)

Princezna screenshot1
Princezna screenshot2
Režie: Tali Shalom-Ezer
Obsazení: Ori Pfeffer, Shira Haas, Keren Mor


Princezna online,Princezna ke shlédnutí,Princezna celý film,Princezna cz,Princezna cz dabing,Princezna titulky,Princezna download,Princezna avi cz,Princezna ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *