Pulp Fiction: Historky Z Podsvětí

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Pulp Fiction: Historky z podsvětí poster 91%

Drama / Krimi

Nejkultovnější z kultovních filmů 90. roků je autorskou Biblí Quentina Tarantina, který v tomto opusu definoval obecný prvky své režisérské poetiky a vytvořil výrobek rozněcující náročné kritiky na festivalu v Cannes, levicové a pravicové intelektuály i zedníky dopřávající si po těžké šichtě trochu oddychu. Pulp Fiction je multižánrovým opusem, který přetéká fetišistickými detaily a popkulturními odkazy a zároveň perfektně funguje alias svrchovaně vzrušující snímek rozvržený do inovativní příběhové struktury. Chcete vnímat homosexuální znásilnění sbližující dva nepřátele na existence a na konec života?(AČFK)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí screenshot1
Pulp Fiction: Historky z podsvětí screenshot2
Režie: Quentin Tarantino
Obsazení: John Travolta, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Uma Thurman, Christopher Walken, Bruce Willis, Harvey Keitel, Amanda Plummer, Rosanna Arquette, Eric Stoltz, Ving Rhames, Maria de Medeiros, Peter Greene, Duane Whitaker, Paul Calderon, Frank Whaley, Burr Steers, Phil LaMarr, Bronagh Gallagher, Quentin Tarantino, Steve Buscemi, Joseph Pilato, Angela Jones, Julia Sweeney, Laura Lovelace, Alexis Arquette, Lawrence Bender, Kathy Griffin, Michael Gilden, Dick Miller, Don Blakely, Stephen Hibbert, Karen Maruyama, Emil Sitka (a.z. )


Pulp Fiction: Historky z podsvětí online,Pulp Fiction: Historky z podsvětí ke shlédnutí,Pulp Fiction: Historky z podsvětí celý film,Pulp Fiction: Historky z podsvětí cz,Pulp Fiction: Historky z podsvětí cz dabing,Pulp Fiction: Historky z podsvětí titulky,Pulp Fiction: Historky z podsvětí download,Pulp Fiction: Historky z podsvětí avi cz,Pulp Fiction: Historky z podsvětí ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *