Ratatouille

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Ratatouille poster 85%

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí snímek Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním kamarádství, jaké si pouze lze vyjmenovat. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Dohromady se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým místem mít cenu se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.
br
brRemy měl plný existence perfektní čich a na krysu také neskutečně mimořádný touha: klokotat v přepychový restauraci. Nenechá se zviklat očividnými potížemi, se kterými se krysa, toužebný po kariéře v činnosti, který hlodavce skrz nenávidí, nevyhnutelně setká, nemluvě o výtkách dalších členů rodiny, kteří se mu snaží dorozumět, aby se spokojil s tradičním životem na skládce, a své touhy uspokojuje skromným flambováním a smažením. Ale přestože ho okolnosti doslova vrhnou do restaurace, kterou proslavil jeho kulinářský předloha Auguste Gusteau (jehož slogan klokotat musí jakýkoli Remyho po plný existence inspirovalo), záhy zjistí, že pokud jste krysa a kdokoli vás uvidí, musí vám v kuchyni plout doslova o existence.
br
Přestože už se zdá, že je se splněním Remyho snů koncovka, potká toho, koho zastihnout užívá, přítele, který mu věří: stydlivého a podřadného vynašeče odpadků, kterého z restaurace očekává padák. Nyní, kdy už obojí nemají co omdlít, se z Remyho a Linguiniho stanou bizarní společníci, kteří, hnáni Linguiniho nešikovností a Remyho neobvyklými nápady, převrátí Paříž dovrchu nohama na neuvěřitelné cestě celkové humorných zápletek, působivých zážitků a těch nejnepravděpodobnějších triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili.( formální text distributora)

Ratatouille screenshot1
Ratatouille screenshot2
Režie: Brad Bird, Jan Pinkava
Obsazení: Patton Oswalt, Ian Holm, Lou Romano, Brian Dennehy, Peter Sohn, Peter O’Toole, Brad Garrett, Janeane Garofalo, Will Arnett, James Remar, Teddy Newton, Brad Bird, Brad Lewis, John Ratzenberger, Tony Fucile, Lindsey Collins


Ratatouille online,Ratatouille ke shlédnutí,Ratatouille celý film,Ratatouille cz,Ratatouille cz dabing,Ratatouille titulky,Ratatouille download,Ratatouille avi cz,Ratatouille ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *