Rošťáci

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Rošťáci poster 75%

Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Hrdiny dobrodružného příběhu je klukovská skupina z menšího přímořského městečka Astorie, která naprosto náhodou přijde na stopu starému pirátskému pokladu a vydá se ho prohledat do labyrintu podzemních jeskyní. Nejenže je to dobrodružství, které kluky vzrušuje, ale také jediná varianta, jak vzít finance prostředky potřebné k záchraně jejich domovů před zbouráním.
A tak se podněcovatel celé události Mickey, jeho pozdější bratr Brand, Číňan Data, který má celkové kapsy svých geniálních podomácku spíchnutých vynálezů, pupkáč Cvalda a Kecka vydávají do podzemí, kde na ně očekává nejen fronta důmyslných pastí, nastražených tady opatrnými piráty (tou dobří jsou nepochybně varhany postavené z kostí, kde pořádně zahrané tóny otevírají jiné cestu, ty nesprávné znamenají konec života), ale také hejna netopýrů, padající kameny a v první řadě zločinná maminka Fratelli se svými povedenými syny Francisem a Jakem, připravená uzpůsobit se pokladu za každou částku, čili i za částku života jednoho jinak například i všech kluků.
šťastnou kluci v podzemí narazí na nečekané spojence. Předně se k nim přidají Andy se svou kamarádkou Stefi a záhy nato si získají laskavost Tupoňě, třetího syna matky Frattelliové, který se narodil alias nestvůra, pročež ho tady zamkli a kompletní léta trápili. Nazávěr se skupina po překonání celé řady překážek dostane do obrovské jeskyně, kde není ukryta pouze truhlice se zlatem, ale kompletní pirátská parník plná zlata a drahých kamenů. želbohu jsou tady také Fratelliovi.( formální text distributora)

Režie: Richard Donner
Obsazení: Sean Astin, Josh Brolin, Jeff Cohen, Corey Feldman, Kerri Green, Martha Plimpton, Jonathan Ke Quan, Robert Davi, Joe Pantoliano, Anne Ramsey, Lupe Ontiveros, Mary Ellen Trainor, Steve Antin, Michael Paul Chan, Newt Arnold, Richard Donner, John Matuszak, Paul Tuerpe, Gene Ross, Jack O’Leary, Nick McLean, Keith Walker, Jennie Lew Tugend


Rošťáci online,Rošťáci ke shlédnutí,Rošťáci celý film,Rošťáci cz,Rošťáci cz dabing,Rošťáci titulky,Rošťáci download,Rošťáci avi cz,Rošťáci ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *