Sametoví Vrazi

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Sametoví vrazi poster 71%

Krimi / Drama

Snímek Sametoví vrazi vychází volně z nejznámějšího případu násilné trestné funkci moderní doby tzv. Orlických vražd. Jednalo se o sérii vražd z roků 1991 až 1993, jejichž oběti byly nalezeny na dně přehrady Orlík. Nejvyšší vládce soudní dvůr v Praze zaslal v této kauze v létě 1997 za mříže na doživotí Karla Kopáče, a to za účast na čtyřech vraždách. K nejvyššímu možnému trestu odsoudil také vykonavatele vražd Ludvíka Černého, který měl dle soudu na svědomí zpívat lidí, a podílníka na některých z nich Vladimíra Kunu. Jiné jejich společníci obdrželi tresty od deseti roků a větší měrou. V listopadu 1997 nejvyšší vládce soudní dvůr Kunovi zmírnil odplata na 25 roků, Černému doživotí potvrdil. S místem vzít majetkový prosperita promyšleně popravili tito pachatelé zpívat postav, šestá smrti unikla pouze o vlásek.
br
brTři těla tenkrát potápěči vylovili z Orlické přehrady, kam je vrazi hodili. Jedno kostra zabalili do pletiva, dvě nacpali do sudů. Plný kauza, kde vrazi své oběti odkládali do sudů se žíravinou a vhazovali do Orlické vodní nádrže, policisté tenkrát hodnotili alias nejzávažnější v dějinách české kriminalistiky. Skoro protismyslný přitom je, že z původní oběti, která putovala do jezera znovu v drátěném pletivu, měli pachatelé dobyté území cca 800 000 korun. Z druhé, kterou už potopili v sudu, přibližně již pouze 20 000, ze třetí kromě v sudu jakési zlaté pečetě, které doposud nebyly nalezeny, a proto ani vyčísleny. Čtvrtá oběť, maminka jednoho obžalovaného, zahynula během explozi po doručení výbušného balíčku: dobyté území z pozůstatek domu, který zároveň sloužil alias milostný přijímací pokoj, byl vyčíslen na milion šest set tisíc. A nakonec pátá oběť, Kopáčův švagr, zastřelený skrz v domě, nevynesla vůbec nula. Jeho stavení, který měl sloužit alias jistina bance, se už ustat nepodařilo.
br
částka sumárum tak získali zhruba jen tři miliony za zpívat vražd pro zpívat pachatelů v hranice dvou roků. Josef Doucha, který stál v čele středočeského krajského úřadu průzkum a dohromady s týmem vyšetřovatelů a operativních zaměstnanců kriminální služby měl účast na rozřešení složitého případu Orlických vražd, vydal nakonec v létě 1998 dohromady s Alešem Přivodou knihu s názvem: Události Nádrž. Orlické vraždy očima vyšetřovatele. Vzpomínky kriminálního rady Douchy. Čtenář tady musí chůze za krokem monitorovat motivy a konference pachatelů i nelehkou manipulaci policistů autentickýma očima vyšetřovatele.( formální text distributora)

Sametoví vrazi screenshot1
Sametoví vrazi screenshot2
Režie: Jiří Svoboda
Obsazení: Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Richard Krajčo, Alice Bendová, Lucie Benešová, Petr Motloch, Pavel Řezníček, Luboš Veselý, Jiří Kodeš, Jiří Zeman, Lukáš Hlavica, Daniel Margolius, Zuzana Kocúriková, Dušan Urban, Ivan Urbánek, Radek Bruna, Petr Hanus, Ivo Novák, Jan Vondráček, Věra Víchová, Andrea Kulasová, Dušan Škubal, Stanislav Hýbler, Tomáš Racek, Jana Malá, Zdeněk Pecháček


Sametoví vrazi online,Sametoví vrazi ke shlédnutí,Sametoví vrazi celý film,Sametoví vrazi cz,Sametoví vrazi cz dabing,Sametoví vrazi titulky,Sametoví vrazi download,Sametoví vrazi avi cz,Sametoví vrazi ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *