Simpsonovi Ve Filmu

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Simpsonovi ve filmu poster 81%

Animovaný / Komedie

Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se nakonec dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Oblíbený rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší člen svého života. Na filmu pracují podobní tvůrci alias na televizním seriálu, a tak se fanoušci dočkají většiny svých oblíbených osob. Zápletku nicméně tají do moderní okamžik. Seriál, který již pár roků úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především poděkování kombinaci černého a situačního humoru. Tento evidentně ve filmu nechce postrádat a už původní zveřejněné záběry vyvolaly lehkou kontroverzi. Například tento, kde je Bart ponejprv za svou kariéru obnažený. Snahou tvůrců je k filmu utáhnout i ty diváky, kteří se prozatím s fenoménem Simpsonových přespříliš nesetkali a zároveň vyhovět věrné fanoušky a udivit sami sebe.
br
brVe vedlejších rolích se vyskytne i nějaké filmové hvězdy a konkrétní postavy americké minulost. Tvůrci také odhalili, že se i ve Springfieldu začnou luštit problémy alias znečišťování atmosféra, ekologická krize a současná americká politika. Zaměstnání na filmu začaly již v létě 2001, ale od té doby se mnohokrát hodně radikálně proměnil scénář. I poděkování mimořádnému prostor, kterého se tvůrcům dostalo od korporaci Twentieth Century Fox, je snímek natočený v širokoúhlém formátu a s velký paletou barev než jakou má televizní seriál.
br
Snímek nadabovali podobní herci alias seriál, a tak se čeští publikum můžou těšit na výborné výkony Martina Dejdara, Jiřího Lábuse a jiných. Simpsonovi ve filmu jsou jedním z nejočekávanějších projektů letošního léta a to v první řadě poděkování neokázalé komice, která už téměř dvě desítky roků baví milióny diváků na celém světě.( formální text distributora)

Režie: David Silverman
Obsazení: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria, Harry Shearer, Albert Brooks, Billie Joe Armstrong, Tress MacNeille, Tre Cool, Joe Mantegna, Russi Taylor, Marcia Wallace, Tom Hanks, Mike Dirnt, Pamela Hayden


Simpsonovi ve filmu online,Simpsonovi ve filmu ke shlédnutí,Simpsonovi ve filmu celý film,Simpsonovi ve filmu cz,Simpsonovi ve filmu cz dabing,Simpsonovi ve filmu titulky,Simpsonovi ve filmu download,Simpsonovi ve filmu avi cz,Simpsonovi ve filmu ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *