Srdečně Vás Vítáme

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Srdečně vás vítáme poster 68%

Komedie

V generální roli této fraška se představí ztřeštěný Christian Clavier alias Jean-Etienne Fougerole, který je neskutečně respektovanou osobností francouzské literární scény. Onen bytostný humanista a vrcholný vědec žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je perfektně odtržen od reality. Což se mu stane osudným, přestože v televizní debatě propaguje vlastní čerstvý román Srdečně vás vítáme. V něm řeší látka vypomoci občanům v nouzi, občanům bez domova, na útěku.
brV přímém přenášení vzdoruje zdatné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že jinak pořádně píše, ale v životě se tímto není schopen ani ochoten navigovat. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, otevřeně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, přestože zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne otevřeně na kameru nadiktuje i svou adresu. Potom se nechce divit, že u něj večer v tento samotný den zadrnčí rolnička a za vraty stojí radostný Babik se svou početnou famílijí. Jean-Etiennovi nezbývá nula jiného než vlastní otevřený příslib vyhovět. Netuší, že jej i jeho rodinu očekává jedna z nejtěžších životních zkoušek a v první řadě krutý prověrka míry snášenlivost, solidarity a humanismu.(CinemArt)

Srdečně vás vítáme screenshot1
Srdečně vás vítáme screenshot2
Režie: Philippe de Chauveron
Obsazení: Christian Clavier, Elsa Zylberstein, Ary Abittan, Cyril Lecomte, Nanou Garcia, Mirela Nicolau


Srdečně vás vítáme online,Srdečně vás vítáme ke shlédnutí,Srdečně vás vítáme celý film,Srdečně vás vítáme cz,Srdečně vás vítáme cz dabing,Srdečně vás vítáme titulky,Srdečně vás vítáme download,Srdečně vás vítáme avi cz,Srdečně vás vítáme ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *