Starsky & Hutch

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Starsky & Hutch poster 75%

Akční / Komedie / Krimi

Kriminalista Dave Starsky (BEN STILLER) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Přestože je ve službě, ani jeden ublížení nezůstane nepotrestán – a on je ve službě neustále. Se jedná tak ve stopách své matky, která se stala jedenkrát z nejlepších policistek v historii Bay City. Kdežto se ale jeho maminka spokojila za celou svou kariéru s jedním parťákem, Starsky poděkování svému přehnanému entuziasmus střídá partnery alias na běžícím páse.
br
Kriminalista Ken Hutch Hutchinson (OWEN WILSON) má tak trochu druhý nepříjemnost – je dobrým policistou, ale jeho až nezvykle bezstarostná charakter a sen po rychlých penězích přespříliš neprospívá kvalitě jeho zaměstnání. Má znamenitý instinkty, ač užívá doba od datu usměrnit, aby se udržel na míň výnosné straně zákona. Rozčilený policejní kapitán Dobey (FRED WILLIAMSON) ale našel typ, kterým hodlá dva největší problémy na svém skupina luštit znova – hnízdit ze Starskyho a Hutche družstvo a delegovat je do ulic.
br
brHned původní den ve společné kariéře nesourodé párek se u břehů Bay City vynoří mystický utopenec. Za vypomoci Hutchova výřečného a místních poměrů znalého informátora Huggy Beara (SNOOP DOGG) začnou detektivové nevyzpytatelný kauza vraždy postupně rozkrývat. V průběhu průzkum původní stopy se setkají s roztleskávačkami Staci (CARMEN ELECTRA) a Holly (AMY SMART), které jsou připraveny detektivům vypomoci – libovolně, jak to pouze bude možné.
br
brVšechny stopy vedou k bohatému obchodníkovi Reesemu Feldmanovi (VINCE VAUGHN), ač Starsky s Hutchem nemohou zjistit důkazy, na základě kterých by jej bylo možné nařknout a usvědčit. Feldman prozatím potají připravuje návrh, jak obalamutit státní protidrogovou organizaci DEA a realizovat největší a nejvýnosnější drogový prodejna ve své kariéře.( formální text distributora)

Režie: Todd Phillips
Obsazení: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Fred Williamson, Vince Vaughn, Chris Penn, Jason Bateman, Brande Roderick, Richard Edson, Molly Sims, David Soul, Amy Smart, Paul Michael Glaser, Carmen Electra, Terry Crews, The Bishop Don Magic Juan, Juliette Lewis, Will Ferrell, Darlene Tejeiro, Judah Friedlander, Rachael Harris, Tanee McCall-Short, Sara Swain, Scott L. Schwartz, George Cheung, Patton Oswalt, Matt Walsh, Omar J. Dorsey, Raymond Ma, Kimberly Wyatt


Starsky & Hutch online,Starsky & Hutch ke shlédnutí,Starsky & Hutch celý film,Starsky & Hutch cz,Starsky & Hutch cz dabing,Starsky & Hutch titulky,Starsky & Hutch download,Starsky & Hutch avi cz,Starsky & Hutch ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *