Strážce

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Strážce poster 61%

Akční / Krimi / Thriller

Pete Garrison (Michael Douglas) je jednatel americké tajné služby, který dříve zachránil existence prezidentovi, přestože skočil do cesty spršce letících kulek. Od té doby uplynulo již dvacítka roků a Garrison, který se u tajné služby těší pochvala i oblibě u svých kolegů, právě řídí ochranu původní dámy (Kim Basinger) . Peteův kamarád a partner Charlie Merriweather naznačuje, že by se s ním rád podělil o přísně tajnou informaci. Než k tomu nicméně musí přinést, je Merriweather zastřelen ve svém domě. Prostor činu je naaranžováno tak, aby působilo dojmem, že se stal obětí zpackané loupeže. Kauza dostane na zlost nejvyšší vládce vyšetřovatel tajné služby David Breckinridge (Kiefer Sutherland), který býval Garrisonovým chráněncem a donedávna také jeho nejlepším přítelem. Dlouhé kamarádství s Garrisonem onehdy ukončilo jeho mylné mínění, že měl Garrison spojitost s jeho tehdejší manželkou.
br
Obklopen zkušené agenty přichází Jill Marin – tvrdá, novodobé a ambiciózní mladá agentka, kterou na univerzitě školil také Garrison . Trio se společnými silami vydává po stopách vraždy, které vedou až k podezření, že kdokoli připravuje zavraždění prezidenta. Poměry je o to vážnější, že jej má pravděpodobně na svědomí skrz nějaký z agentů tajné služby, což je naprosto výjimečné – za celých 141 roků, po něž tato ústav existuje, se v jejích řadách renegát s podobným záměrem neobjevil. Podezření nazávěr padne na samotného Garrisona, poděkování intrikám a podvrženým důkazům . Ať už je nicméně zrádcem kdokoliv, ví o Garrisonově nejzranitelnějším místě – o tom, že vynakládá radikální pokus, aby udržel jisté záhada. Alias generální pochybný se vydává na únik před Breckinridgem a Marin – svými vlastními spolupracovníka – aby se pokusil demaskovat skutečného renegát a spasit tak prezidentův existence.
br
brKIEFER SUTHERLAND (David Breckinridge) je znám především v současné době ze seriálového hitu z objem výroby Foxu 24 hodin, který mu již přinesl Zlatý glóbus, částku SAG, dvě nominace na Emmy a jednu na jiné Zlatý glóbus. Samý seriál získal Zlatý glóbus v kategorii dobří umění.( formální text distributora)

Režie: Clark Johnson
Obsazení: Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Kim Basinger, Eva Longoria, Ritchie Coster, David Rasche, Raoul Bhaneja, Martin Donovan, Blair Brown, Chuck Shamata, Paul Calderon, Clark Johnson, Gloria Reuben, Kristin Lehman, Roman Podhora, Jackie Burroughs, Simon Reynolds, Ron Lea, Michael Ahl, Yanna McIntosh, Daniel Ross, Maxwell McCabe-Lokos, Rick Cordeiro, Matt Birman, Mung-Ling Tsui, Joshua Peace


Strážce online,Strážce ke shlédnutí,Strážce celý film,Strážce cz,Strážce cz dabing,Strážce titulky,Strážce download,Strážce avi cz,Strážce ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *