Van Helsing

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Van Helsing poster 63%

Fantasy / Dobrodružný / Horor / Akční / Mysteriózní / Thriller

Hluboko v karpatských horách se nachází mýtická a záhadná Transylvánie. Země, kde zlo je všudypřítomné, kde riziko vychází se západem slunce a příšery nabývají podoby nejhrůznějších nočních můr. Režisér Sommers, který oživil klasické monstrum ve filmech Mumie a Mumie se vrací, přivedl do nového projektu celou plejádu tradičních přízraků – Frankensteinovo monstrum, Draculu, Vlkodlaka – a staví anti ní osamělého bojovníka na straně dobra – Van Helsinga. Onen legendární myslivec přízraků (Hugh Jackman) přijíždí na návod tajného spolku do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého svůdníka. V boji anti hraběti Draculovi (Richard Roxburgh) se staví po bok nehrožené Anně Valerious (Kate Beckinsale) a zbavuje její rodinu po generace trvající kletby.
br
brPlátno přízraků potom zalidňují Shuler Hensley alias Frankensteinova nestvůra, čelní baletka Will Kempink, který představuje Annina mužného bratra Velkana, který se za úplňku převtěluje ve Vlkodlaka, a Kevin J. O Connor alias Igor, věrolomný pomocník dr. Frankensteina. Elena Anayaová, Silvia Collocaová a Josie Maranová hrají tři krvelačné Draculovy nevěsty, které se nezastaví před ničím, pouze aby pomohly svému pánu v plánu podmanit si lidskou civilizaci a zavést hrůzovládu.
br
brPo divácky úspěšných filmech Mumie a Mumie se vrací přichází režisér a scénárista Stephen Sommers s dalším velkofilmem. Van Helsing je nejdražším americkým filmem, který byl doposud realizován v České státu. Snímek je překypující ohňostrojem nápadů a neuvěřitelných vizuálních efektů, které diváka zavedou do naprosto nového, doposud nevídaného světa. O zrakový efekty se postarala veřejnost Industrial Light and Magic, která má na svém kontě skoro 200 filmů, obklopen kterými nechybí třeba Jurský sad, Master Commander, Terminátor 3, Harry Potter, Minority Report, ILM obdrželi Oscara za efekty ve filmu Piráti z Karibiku.( formální text distributora)

Van Helsing screenshot1
Van Helsing screenshot2
Režie: Stephen Sommers
Obsazení: Hugh Jackman, David Wenham, Kate Beckinsale, Shuler Hensley, Richard Roxburgh, Will Kemp, Kevin J. O’Connor, Alun Armstrong, Josie Maran, Tom Fisher, Elena Anaya, Marek Vašut, Samuel West, Dana Morávková, Zuzana Ďurdinová, Silvia Colloca, Jaroslav Vízner, Ladislav Ondřej, Kacie Borrowman, Martin Klebba, Robbie Coltrane, Allison Queal, Jan Pavel Filipenský, Petr Vlasák


Van Helsing online,Van Helsing ke shlédnutí,Van Helsing celý film,Van Helsing cz,Van Helsing cz dabing,Van Helsing titulky,Van Helsing download,Van Helsing avi cz,Van Helsing ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *