Výměna

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Výměna poster 85%

Drama / Mysteriózní / Historický

Režírující Clint Eastwood si rád vybírá příběhy, které jdou až na dužina lidských emocí. Směna není výjimkou. Příspěvek ženy, jíž náhoda připraví řadu značně těžkých životních zkoušek, je analogicky exkluzivní alias režisérovy předcházející a spusty cenami ověnčené filmy Nesmiřitelní, Tajemná potok jinak Million Dollar Baby.
br
brLos Angeles, březen 1928. Je osvěžující sobotní jitro a v útulném domku na předměstí se svobodná maminka Christine Collins (Angelina Jolie) před odchodem do zaměstnání loučí se svým devítiletým synem Walterem. Netuší, že ho snad vidí dedávno. Po návratu z zaměstnání totiž čelí pravděpodobně největší noční můře každého rodiče – zmizení dítěte. Přes usilovnému zkoumání státních orgánů se nepodaří zachytit jedinou stopu ztraceného chlapce. Uběhne zpívat měsíců a znova, alias blesk z čistého nebesa, udeří veselá novina. Walter se našel a losangeleská policejní sbor, která si užívá změnit pošramocenou fáma, zaviněnou četnými skandály, ho s nemalou pompou před zraky novinářů předává přešťastné matce. Chvilka entuziasmus brzy vystřídá jiné vlna beznaděj. Nalezený hoch není její Walter. Policejní sbor, která nebude navštívit o dobré body, ale trvá na tom, že nalezenec je nepřítomný Walter Collins a matčiny protesty vysvětluje neskutečnou psychickou zátěží. Stejně bohorovně popírá i zřejmý důkazy svědčící ve prosperita její názor. Zoufalí občané dělají zoufalé záležitosti a Christine se pustí do boje za svou pravdu s takovou vehemencí, že začne být nepohodlná. Kdežto ona chce pouze zjistit svého pravého syna, ti, kteří by jí měli pomáhat a hájit, dělají všechno pročež, aby ji umlčeli. Například i navěky.
br
brNeuvěřitelný příspěvek bojovnice Christine Collins spatřil maják světa poděkování scenáristovi Michaelu Straczynskimu, který ho před sedmi lety objevil v archivu losangeleské radnice. Chystali se zrušit některé staré spisy a nabídli mnou, jestli se v nich nechci prohledat, než přestane v peci. Přestože jsem narazil na doklad o jejím případu, nevěřil jsem, že se to opravdu stalo. Ta vytrvale kladla jednoduchou otázku – Kde je můj chlapec?, a téměř jí rozložila policejní ansámbl města Los Angeles, tvrdí Straczynski. Nabídl příspěvek slavným hollywoodským producentům Brianu Grazerovi a Ronu Howardovi, jelikož věděl, že mají nemohoucnost pro látky dle skutečných událostí, a ti ho doporučili Clintu Eastwoodovi, který s nimi tuto láska sdílí. Vzal jsem si scénář do letadla a hned po přečtení jsem věděl, že to chci filmovat. Mám rád konkrétní příběhy, mimořádně přestože působí zcela velice, tvrdí významný herecký a režisérský vojenský.( formální text distributora)

Výměna screenshot1
Výměna screenshot2
Režie: Clint Eastwood
Obsazení: Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan, Michael Kelly, Colm Feore, Jason Butler Harner, Amy Ryan, Geoff Pierson, Denis O’Hare, Frank Wood, Peter Gerety, Reed Birney, Gattlin Griffith, Morgan Eastwood, Ric Sarabia, Debra Christofferson, Pamela Dunlap, Riki Lindhome, Dale Dickey, Eddie Alderson, Michael McCafferty, Joshua Logan Moore, Zach Mills, Colby French, Peter Breitmayer, Phil Van Tee, Lily Knight, Ryan Cutrona, Gregg Binkley, E.J. Callahan, Devon Gearhart, Kerry Hennessy, Jen Lilley, Darin Mangan, Rob Watt, Michael Dempsey, Bruce Holman, Dominick Dunne


Výměna online,Výměna ke shlédnutí,Výměna celý film,Výměna cz,Výměna cz dabing,Výměna titulky,Výměna download,Výměna avi cz,Výměna ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *