Zahrada

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Zahrada poster 80%

Komedie / Poetický / Drama

Drobná fraška o tajuplném životě v zahradě. Snímek oceněný šesti Českými lvy, na Prix Italia a na MFF Karlovy Vary.
brPoetická fraška, která v létě 1995 získala šest Českých lvů a stala se filmovou událostí roku, vypráví příspěvek třicátníka Jakuba, kterého zachycuje v momentě, kdy se na něj řítí jeden nepříjemnost za druhým. Nedokáže luštit vlastní spojitost s vdanou Terezou, zaměstnání ho neuspokojuje, nerozumí si s otcem, s nímž žije ve společném bytě. Rozhodne se napravit vlastní existence a odchází na několik dní do dědečkova opuštěného domu na venkově. Netuší, že jeho pobyt na tajuplném místě se po schůzka se záhadnou dívkou prodlouží… Snímek vyniká obrazovou malebností, jeho režisérem byl Martin Šulík a představitelem generální role Roman Luknár (momentálně hraje v seriálu ČT Neviditelní). Marián Labuda v roli otce byl za herecký výkon ve zanedbatelný roli oceněn Českým lvem.(Česká televize)

Režie: Martin Šulík
Obsazení: Marián Labuda st., Roman Luknár, Zuzana Šulajová, Jana Švandová, Katarína Vrzalová, Dušan Trančík, Ján Melkovič, Stanislav Štepka, František Kovár, Marta Rašlová, Marián Labuda ml.


Zahrada online,Zahrada ke shlédnutí,Zahrada celý film,Zahrada cz,Zahrada cz dabing,Zahrada titulky,Zahrada download,Zahrada avi cz,Zahrada ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *