Zajíček

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Zajíček poster 57%

Komedie

Randy není akorát dokonalý posluchač, a přestože mu táta odmítne skýtat oběživo, začne skrze rok fungovat v pizzerii. Rozváží pizzy po okolí a znuděné bohaté paničky v Beverly Hills v jeho milé korporaci pouze kvetou V generální roli americké fraška Patrick Dempsey.
Patrick Dempsey je hvězdou americké fraška z roku 1989, v níž ztělesnil žáka Randyho Bodeka, který má problémy se studiem, s přítelkyní i s otcem. Tento synovi odmítne dál skýtat oběživo na školné, a pročež může Randy prohledat nové finance zdroje a nastoupí do pizzerie, i přestože táta s ním měl na rok různé plány. Rozváží pizzy po okolí a znova se v Beverly Hills začnou dít záležitosti. Znuděné paničky nacházejí na polštáři růže, mají tanečního partnera a sympatického posluchače, jemuž si můžou vylévat střed. Vše to začalo ve chvíli, přestože se Randy obeznámil s Alex Barnettovou a ta po něm chtěla něco víc než pouze objednanou pizzu. Byla původní, ale určitě ne moderní a jinoch si záhy uvědomil, že osamělé ženy bohatých manželů jinak už nevěří v lásku, ale touží nejméně po troše romantiky a úcty. A že za to rády zaplatí. Jenomže jejich páni nejsou slepí a to, co ze začátku vypadalo prostě, se komplikuje Režii má Joan Micklin Silverová, potom hrají Kirstie Alleyová, Carrie Fisherová a Barbara Carrerová.( formální text distributora)

Režie: Joan Micklin Silver
Obsazení: Patrick Dempsey, Kate Jackson, Robert Ginty, Dylan Walsh, Barbara Carrera, Vic Tayback, Kim Miyori, Robert Picardo, Kirstie Alley, Carrie Fisher, Elizabeth Daily, Nancy Valen, Rebecca Holden, Rob Camilletti, Jeffrey Weissman, Bernie Coulson, Larry Klein, Peter KochZajíček online,Zajíček ke shlédnutí,Zajíček celý film,Zajíček cz,Zajíček cz dabing,Zajíček titulky,Zajíček download,Zajíček avi cz,Zajíček ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *