Zbraň

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.


Zbraň poster 54%

Akční / Horor / Sci-Fi

Je 21. století a země postihla jaderný válka i ty nejhorší ekologické katastrofy. V této nehostinné krajině se snaží přečkat mladistvý několik, do jehož života nicméně nečekaně zasáhne nepřátelsky naladěný robot.
brRežisér Richard Stanley celovečerně debutoval nyní tím apokalyptickým snímkem odehrávajícím se v budoucnosti po jaderný válce. Půda se proměnila v radioaktivní pustinu, na níž vyschly oceány a všechno vypadá alias neúrodná divočina. Dylan McDermott tady ztvárnil roli tvrďáka Mosese Mo Baxtera, vyčerpaného bývalého vojáka, který tráví většinu datu v zóně, vyprahlé krajině poseté pozůstatky radioaktivního odpadu z války. Na výletě se svým parťákem z války Shadesem (Jon Lynch) narazí Mo na zajímavou člen hlavu robota. Koupí ji od hrůzně vypadajícího poutníka (Carl McCoy, frontman gothicrockové útvar Fields of the Nephilim) a odveze ji domů své samotářské přítelkyni, umělkyni Jill (Stacy Travis), aby ji mohla aplikovat na svou moderní sochu. Ani jeden z nich nicméně netuší, že rozbitý robot je ve vlastně vzor bojového kyborga Mark 13, který je schopen, pokud je v boji zničen, se samostatně z přístupných materiálů zrestaurovat. Mark 13 se o svou obnovu evidentně pokusí, napojí se do elektrické sítě v Jillině příbytek, které se spíše než domu podobá pevnosti, a chystá se ji otrávit.( formální text distributora)

Režie: Richard Stanley
Obsazení: Dylan McDermott, Stacey Travis, John Lynch, Iggy Pop, Mac McDonald, William Hootkins, Lemmy, Richard Stanley


Zbraň online,Zbraň ke shlédnutí,Zbraň celý film,Zbraň cz,Zbraň cz dabing,Zbraň titulky,Zbraň download,Zbraň avi cz,Zbraň ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *