Zvířecí Advokáti (TV Seriál)

Pro odemknutí obsahu sdílejte článek pod filmem, nebo se zaregistrujte pro předplatné.
Dokumentární

Díl 1 (Tygří ):
brAlison a Billy se setkají s postarší ženou z oblasti Ozarks, která se snaží postarat o 25 velkých koček, a s farmářem chovajícím medvěda.
br
Díl 2 (Maminčini mazánci):
brAlison a Donald míří do Ohia, kde laxní zákony umožnily vzkvétající prodejna s exotickou zvěří. Navštíví azyl přeplácaný nebezpečnými predátory.
br
Díl 3 (Opice v karavanu):
brAlison a Donald navštíví kouzelníka kritizovaného za kejkle se zvířaty a několik v Louisianě, jenž má problémy vzhledem čtyřem malpám kapucínským.
br
Díl 4 (Tygr ve městě):
brV zapadlém nevadském městě nabízí excentrický držitel tygra návštěvníkům, děti nevyjímaje, reciproční styk s velkými kočkami.
br
Díl 5 ( šlamastyka s Bubbou):
brAlison a Donald navštíví domácnost velkých koček v oblasti obývané Amiši. Ohrožují ho nové přísné zákony, jež byly v Ohiu schváleny.(National Geographic)

Režie:
Obsazení: Alison Eastwood, William McNamara, Pete Sepenuk


Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY online,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY ke shlédnutí,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY celý film,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY cz,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY cz dabing,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY titulky,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY download,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY avi cz,Zvířecí advokáti VŠECHNY DÍLY ulozto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *